REKRUTACJA:

START

Zgłoś się i bądź częścią IDEATHONU 2021!

Cześć! Bardzo cieszymy się, że chcesz wraz z zespołem rozpocząć lub rozwinąć swoją pracę w trzecim sektorze. I oczywiście służymy pomocą!

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego zgłoszenia – trzymamy za Ciebie kciuki i nie możemy się doczekać spotkania na Ideathonie! Przed zgłoszeniem warto przeczytać Regulamin.

Pamiętaj też żeby obserwować nas na Instagramie i fejsie, wrzucamy tam wszystkie najważniejsze informacje:

Dane kontaktowe zespołu

Lider/ka zespołu - imię i nazwisko: *
Lider/ka zespołu - adres e-mail: *
Liczba osób w zespole: *
Pamiętaj, że Twój zespół może liczyć od 3 do 7 osób w wieku od 16 do 30 lat (przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia). O dane pozostałych osób zapytamy po zakwalifikowaniu.
Nazwa zespołu: *
Zabawne nazwy są OK, ale wulgarnych, agitujących politycznie itd. nie możemy zaakceptować. Bądź rozsądny/a 🙂 Nazwa Twojego zespołu nie musi być jednocześnie nazwą Waszej organizacji.

Wybór ścieżki tematycznej

Wiemy, że trzeci sektor jest bardzo zróżnicowany. Organizacje społeczne mogą podejmować rozmaite tematy i decydować się na zupełnie różne metody działania. Chcemy uchwycić wyjątkowość Twojego przedsięwzięcia, dlatego podczas Ideathonu zespoły rywalizować będą w czterech różnych ścieżkach tematycznych. Wybierz tę, która najlepiej pasuje do wizji Twojego zespołu!

Wasza ścieżka tematyczna: *
Więcej o ścieżkach tutaj.

Pytania rekrutacyjne

1. Dlaczego wraz z zespołem wybraliście właśnie tę ścieżkę tematyczną? Co według Was jest obecnie najbardziej potrzebnym działaniem w tym obszarze? *
2. Czy Twój zespół ma doświadczenie we wspólnej pracy społecznej? Jeśli tak, jak długo ze sobą pracujecie i jak przebiega Wasza współpraca? *

Przetwarzanie danych osobowych

To już ostatnia część formularza. Informację o wynikach dostaniesz mailem 4 września.

Regulacje epidemiczne - dlaczego o to pytamy?

Ciągle obowiązują limity dotyczące wydarzeń wprowadzone w związku z COVID-19. Zależy nam, by zorganizować wydarzenie nie tylko zgodne z przepisami, ale też maksymalnie bezpieczne dla jego uczestników. Obecnie możemy przyjąć maksymalnie 30 uczestników niezaszczepionych, bądź takich, którzy zdecydują się nie podać informacji o szczepieniu. Ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych, które w dniu wydarzenia okażą swój covidowy paszport. Prosimy, wybierz adekwatną opcję. A jeśli zmienią się regulacje, o zmianach damy Wam znać ASAP.

Szczepienia w moim zespole *

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem danych wskazanych w procesie rekrutacji na uczestnika IDEATHON 2021 jest Stowarzyszenie Młodzieży RP z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 142A, kod pocztowy: 02-305, numer KRS 0000695217. Celem zbierania danych oraz utrwalania i rozpowszechniania wizerunku jest proces rekrutacji na wyżej wymienione wydarzenie oraz realizacja założeń projektu „Kuźnia młodzieżowych organizacji pozarządowych”, współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w procesie rekrutacji na IDEATHON 2021 w ramach projektu „Kuźnia młodzieżowych organizacji pozarządowych”. W przypadku niepodania danych uczestnictwo w wyżej wymienionych działaniach nie będzie możliwe. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 18 miesięcy, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.